Strona wygasła! mamfirme.pl

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze mamfirme.pl, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się na swoje konto i opłać abonament.

Ok

PRANIE EKSTRAKCYJNE


Dywan prany metodą ekstrakcyjną
Dywan prany metodą ekstrakcyjną

 

Ekologiczna metoda prania ekstrakcyjnego stosowana jest w przypadku tapicerki, dywanów, wykładzin itp. Nasza firma oferuje kilkufazową metodę będącą połączeniem czyszczenia parą wodną oraz prania ekstrakcyjnego.

 

 

CO NAS WYRÓŻNIA NA RYNKU?

 

Większość firm oferujących pranie dywanów, wykładzin i tapicerki stosuje tylko i wyłącznie konwencjonalne pranie środkiem chemicznym. Firma EcoClean gwarantuje:


- bezpieczeństwo (poprzez używanie środków wyprodukowanych na bazie naturalnych składników, certyfikowanych, renomowanych producentów, które nie niszczą czyszczonej powierzchni oraz nie działają drażniąco na skórę czy drogi oddechowe),
- skuteczność (poprzez stosowanie wydłużonej procedury czyszczącej - odkurzania cyklonowego połączonego z parową dezynfekcją oraz trójfazowym praniem ekstrakcyjnym).

 

 

 

 

 

NA CZYM POLEGA PRANIE EKSTRAKCYJNE OFEROWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ?


Najpierw powierzchnia podlega cyklonowemu odkurzeniu. W pierwszej fazie zabiegu usuwane są zabrudzenia z głębi czyszczonej powierzchni przy pomocy myjki parowej (wysokie ciśnienie i temperatura "wyrywają" głęboko ukryty brud oraz dezynfekują powierzchnię). Kolejna faza to rozpuszczanie brudu (tzw.pre-spray). Następnie wykonuje się właściwy zabieg prania ekstrakcyjnego specjalnym, ekologicznym środkiem piorącym. Po zakończeniu tej fazy i odessaniu płynu piorącego wykonuje się płukanie powierzchni środkiem, który:  zapobiega powstawaniu wewnątrz dywanu osadu powodującego ponowne zabrudzenie, usuwa resztki płynu piorącego oraz brudu.

 

W przypadku mocno zabrudzonej powierzchni w skład zabiegu wchodzi dodatkowa faza odplamiania. Jeśli czyszczona powierzchnia wymaga deodoryzacji (z powodu nieprzyjemnej woni), niweluje się odór (np.moczu) za pomocą biologicznego srodka dezodorującego, którego działanie opiera się na naturalnych kulturach bakterii.

 

 

 

DLACZEGO WARTO PRAĆ DYWAN I TAPICERKĘ?

 

Ponieważ samo odkurzanie na sucho umożliwia nam jedynie usunięcie wierzchniej warstwy kurzu, pyłu i większych zanieczyszczeń (np.piasku, okruchów). Regularne odkurzanie nie przywraca dywanowi i tapicerce świeżego wyglądu, nie daje szansy na usunięcie głębokich zanieczyszczeń.

 

Pranie ekstrakcyjne to nie tylko poprawa wyglądu, usunięcie plam czy podniesienie spłaczczonego włókna dywanu, ale również pozbycie się roztoczy i ich odchodów, alergenów,  bakterii, zarazków. Tym bardziej, iż w ramach usługi prania ekstrakcyjnego oferujemy parowe czyszczenie dywanu (tapicerki), które daje gwarancję usunięcia wyżej wymienionych zanieczyszczeń, również pleści i grzybów.

 

Oczywiście nie będziemy Państwa oszukiwać - całkowite przywrócenie "blasku" czyszczonej powierzchni jest niemożliwe do osiągnięcia. Jednak, gdy Państwo decydują się na pranie ekstrakcyjne, lepiej wybrać opcję stawiającą na jakość usługi, którą oferuje firma EcoClean, ponieważ pranie dywanu chemicznym środkiem (bez chociażby wypłukiwania czy deodoryzacji) skraca okres jego użyteczności. Natomiast regularne, kilkufazowe eko-pranie, gwarantuje zwiększenie okresu użyteczności dywanu oraz zapobiega gromadzeniu się brudu i nieczystości w jego włóknach.

 

 

 

JAKO JEDYNI W MIEŚCIE - NIE UŻYWAMY TOKSYCZNEJ CHEMII, STOSUJEMY TYLKO BEZPIECZNE I EKOLOGICZNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE ORAZ NOWOCZESNE TECHNOLOGIE - WYSOKO STĘŻONEGO OZONU I PARY WODNEJ