Strona wygasła! mamfirme.pl

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze mamfirme.pl, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się na swoje konto i opłać abonament.

Ok

OZONOWANIE


Profesjonalny generator ozonu
Profesjonalny generator ozonu

 

Ozon jest trójatomową postacią tlenu, która ma silne właściwości utleniające i dezynfekujące.  Jest stosowany do usuwania uciążliwych zapachów, zabijania wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, pluskiew, roztoczy i alergenów. Specjalne urządzenia - generatory ozonu - wytwarzają wysoko stężoną postać tego gazu, która błyskawicznie neutralizuje wszelkie szkodliwe organizmy oraz nieprzyjemną woń np. odór papierosowy, zapach spalenizny po pożarze, odory kanalizacyjne czy rozkładających się nieczystości organicznych.

 

 

Jego działanie jest 3000 razy szybsze oraz 50 razy bardziej skuteczne od chloru. Poza tym ozon nie zanieczyszcza środowiska i nie pozostawia duszącej woni po dezynfekcji w przeciwieństwie do chloru oraz innych detergentów! Żaden chemiczny środek nie jest w stanie tak dokładnie zdezynfekować zanieczyszczonych miejsc i usunąć różnorodnych: woni czy bakterii, wirusów, zarodników, pleśni, grzybów, roztoczy, aleregnów itp.

 

 

Metoda ozonowa jest stosowana głównie w:


*motoryzacji,

*hotelarstwie,

*przemyśle spożywczym,

*przetwórstwie, 

*przemyśle chłodniczym,

*miejsach uzyteczności publicznej,

*medycynie, klinikach, szpitalach,

*sektorze usługowym,

*po pożarach i powodziach,

*hodowlach zwierząt 

 

 

Najpopularniejsze zastosowania generatorów ozonu:

 

  • odgrzybianie klimatyzacji samochodowej,

 

  • usuwanie nieprzyjemnej woni w pojazdach (pociągach, tramwajach, samochodach, jachtach), pomieszczeniach (magazynach, chłodniach, klubach fitness, pubach, strychach, piwnicach, szatniach),

 

  • dezynfekcja kuchni hotelowych, magazynów, saun, basenów, chłodni,

 

  • usuwanie pleśni, roztoczy, grzybów, aleregenów, 

 

  •  odświeżanie przedmiotów użytku codziennego np. butów,

 

  •  dezynfekowanie i deodoryzacja miejsc użyteczności publicznej (poczekalni, gabinetów, biur, sal konferencyjnych, sal wykładowych i lekcyjnych, przedszkoli, szkół, stołówek)