Strona wygasła! mamfirme.pl

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze mamfirme.pl, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się na swoje konto i opłać abonament.

Ok

ECOCLEANING


Ekologiczne produkty z serii Naturals
Ekologiczne produkty z serii Naturals


Pojęcie "ecocleaning" jest coraz częściej używane przez usługodawców. Dzieje się tak z powodu rosnącego zainteresowania ekologicznymi rozwiązaniami. Dodanie przedrostka "eco" do słowa cleaning (z ang. - czyszczenie) sugeruje, iż mamy do czynienia z usługami sprzątającymi, które są bezpieczne dla środowiska. W miarę wzrostu ekologicznej świadomości, warto wzbogacać ofertę o rozwiązania bezpieczne a zarazem skuteczne. Z takim zamysłem tworzyliśmy projekt naszej firmy. Na podstawie doświadczeń i wiedzy stworzyliśmy alternatywę dla odbiorców, którzy nie są zainteresowani konwencjonalnymi usługami. Firma sprzątająca bazująca na środkach chemicznych i standardowych rozwiązaniach to temat, który omijamy szerokim łukiem.


 

Naszą misją jest dbanie o środowisko naturalne i zdrowie potencjalnego klienta. Można to połączyć ze świetnym efektem pracy. To nieprawda, że można albo ekologicznie albo skutecznie, my łączymy jedno z drugim. Nowoczesne technologie pozwalają nam uzyskiwać pożądany efekt bez użycia szkodliwej chemii.Nasi rodzice i dziadkowie potrafili radzić sobie bez chemicznych detergentów. Nie cierpieli z powodu reakcji alergicznych, nie narażali się na zatrucia, na dodatek nie zanieczyszczali środowiska wylewając do ścieków litry toksycznych substancji. Czasem ciężko jest się pozbyć uciążliwego zapachu, który po sobie pozostawiają. Po konwencjonalnym sprzątaniu przy użyciu chemii, człowiek jeszcze przez wiele godzin wdycha trujące opary. Naturalne detergenty zawierają środki powierzchniowo czynne, które bardzo szybko ulegają rozkładowi i są biodegradowalne, są bezwonne i podrażniają dróg oddechowych. Przy produkcji ekologicznych środków czystości nie stosuje się fenoli, etoksylatów czy pochodnych azotu, głównymi składnikami są naturalne soki roślinne (głównie kwasy owocowe), soda, alkohol wyprodukowany na bazie zbóż itp. Właśnie tego używali nasi rodzice i dziadkowie, by pozbyć się uporczywego brudu i osadów czy usunąć zanieczyszczenia z miękkich powierzchni. Dodatkowo wzbogacamy ofertę o nowe technologie takie jak ozonowanie czy czyszczenie parą wodną, które nie wymagają stosowania chemii.
Dzięki ekologicznym rozwiązaniom jesteśmy w stanie m.in.:


- pozbyć się uporczywego brudu i osadu, pyłów,

- usunąć nieprzyjemną woń (zdezynfekować powietrze),

- dezynfekować różnorakie powierzchnie zabijając wirusy i bakterie,

- usunąć roztocza i alergeny,

- usunąć głęboko ukryty brud w dywanach i tapicerce!Tak naprawdę możemy zaoferować szerszy wachlarz usług niż konwencjonalna firma sprzątająca, ponieważ wzbogaciliśmy ofertę o czyszczenie parą wodną pod ciśnieniem oraz ozonowanie . Pozostałe usługi sprzątające wykonujemy metodami ekologicznymi ( pranie ekstrakcyjne, czyszczenie), zatem w naszej ofercie nie znajdą Państwo żadnej chemii, gdyż jesteśmy w stanie każdą usługę wykonać metodą nie wymagającą stosowania toksycznych detergentów!Nasza misja została dostrzeżona i doceniona przez wielu klientów (indywidualnych i biznesowych), co zaowocowało współpracą m.in. z biurem nieruchomości Bergsonn z Olsztyna. Nasza firma oferuje ecocleaning w ramach home stagingu, czyli skutecznego przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Nasze pomysły są nowatorskie, ale zyskują coraz większe uznanie śród klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej!


Pozdrawiamy

Ekipa EcoClean