Strona wygasła! mamfirme.pl

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze mamfirme.pl, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się na swoje konto i opłać abonament.

Ok

CZYSZCZENIE PARĄ WODNĄ


Czyszczenie chromowanego okapu przy pomocy pary wodnej pod ciśnieniem
Czyszczenie chromowanego okapu przy pomocy pary wodnej pod ciśnieniem

 

Czyszczenie, dezynfekcja oraz deakaryzacja (usuwanie roztoczy) przy pomocy pary wodnej jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem, zalecanym szczególnie dlatego, iż nie wymaga duzych nakładów finansowych, jest nieszkodliwe dla naszego zdrowia, przyjazne dla środowiska, oraz bardzo skuteczne! Myjek parowych można używać do czyszczenia powierzchni w różnorodnych pomieszczeniach - od prywatnych domów, przez pokoje hotelowe aż do hal przemysłowych.

 

 

Myjki parowe umozliwiają dezynfekcję bez  użycia jakichkolwiek środków chemicznych, ponieważ technologia suchej pary o wysokiej temperaturze i ciśnieniu pozwala dotrzeć natychmiastowo w głąb czyszczonej powierzchni oraz do trudno dostepnych zakamarków. Wysoka temperatura rozpuszcza tłuszcz i brud a wysokie ciśnienie odrywa zaniezyszczenie od czyszcznej powierzchni!

 

 

Czyszczenie parowe skutecznie usuwa wszelkie alergeny i bardzo dobrze sprawdza się w usuwaniu roztoczy, pleśni, bakterii, chorobotwórczych patogenów i innych organizmów żywych powodujących reakcje alergiczne. Wysoka temperatura pozwala nawet wytępić pluskwy!

 

 

 

Najpopularniejsze zastosowania wysokociśnieniowych parownic:

 

  • odświeżanie i dezynfekcja pomieszczeń i przedmiotów użytku

 

  • codziennego takich jak: łóżka, materace, zasłony, zabawki, poduszki itp.,

 

  • czyszczenia tapicerki meblowej i samochodowej, dywanów, wykładzin,

 

  • czyszczenie i dezynfekcja gabinetów lekarskich, restauracji, hoteli, stołówek, basenów, siłowni, szkół, budynków użyteczności publicznej, klinik, szpitali, samochodów, magazynów,pozostałych środków transportu,

 

  • sprzątanie pomieszczeń po remontach,

 

  • czyszczenie mieszkań i domów jednorodzinnych, w szczególności płytek, schodów, okien, kabin prysznicowych, armatury sanitarnej, posadzek,

 

  • usunięcie jaj pluskiew